Vytvoriť si svoj SMART elektroinštaláciu nebolo nikdy jednoduchšie!

Pohrávali ste sa niekedy s myšlienkou realizácie svojho SMART domu svojpomocne? Pomôžeme Vám s tým!

Približne 90% ľudí, ktorí budujú rodinný dom uvažujú nad SMART elektroinštaláciou, ale len 10% z nich si ju skutočne dá zrealizovať


 
 Dôvody sú rôzne, ale jedným z najhlavnejších je stále cena! Mnoho článkov uvádza, že inteligentná elektroinštalácia je cenovo dostupná pre každého.
 Áno je dostupnejšia, ale pri niektorých stavbách dokáže vytvoriť položku, ktorá prevyšuje celkové očakávania.
 
 My sme sa rozhodli tento nevyrovnaný pomer zmeniť! AKO?

V súčasnom modernom a stále zrýchľujúcom sa svete je niekedy problém urobiť správne rozhodnutia ohľadom materiálov a technológií potrebných do Vášho rodinného domu. Nehovoriac o komplikáciach , ktoré teraz s najväčšou pravdepodobnosťou prekonávate: 
 
 - nedodržané termíny zo strany realizačných firiem,
 - nezodpovedajúca kvalita diela,
 - problémy s dodaním materiálu a služieb,
 - nesplnené Vaše nároky na technológie,
 - či presviedčanie Vás, že niečo nie je možné vykonať alebo aké to je zložité.
 
 Toto všetko vedie k zmenám pri výstavbe a nakoniec k znižovaniu (kedysi vysokých) štandardov. Všetko čím si prechádzate alebo čím ste si museli prejsť pri stavbe Vášho vysnívaného domu už nezmeníme, ale vieme Vám poradiť aby sa Vám to nestalo s elektroinštaláciou!


 
 
Na stavbe sa toho dá pokaziť veľa, ale predpokladáme, že o tom ste sa už presvedčili. S elektroinštaláciu to môže dopadnúť tak isto, ak nie ešte horšie. Tu je pár príkladov, ktoré riešime už po zrealizovanej klasickej elektroinštalácii (bez prípravy na SMART riadenie).

Je možné dorobiť riadenie žalúzií podľa polohy slnka? – bez sekania nie.
 
 • Je možné dorobiť vypínač na to a to svetlo? – bez sekania nie.
 
  • Je možné dorobiť stmievanie svetiel v obývačke závisle na čase? – bez sekania nie.
 
 • Je možné dorobiť zabudnutý schodiskový prepoj? – bez sekania nie.
 
 • Je možné zónovo regulovať kúrenie v jednotlivých izách? – bez sekania nie.
 
 • Bolo by možné otvárať vstupnú bránu hlasovým povelom priamo z auta a následne by pokračovalo rozvietenie vonkajších svetiel a odalarmovanie domu? – bez sekania nie. Prepáčte, dá sa to za pomoci bezdrôtových komponentov. Našim cieľom nie je presvedčať Vás o tom, že tieto komponenty sú zlé, len MY sme stále verní káblu. Kábel je predsa len stabilnejší, nie je potrebná výmena batérii a je komplexnejší ako bezdrôtové zariadenia.
 
 
 
  Teraz Vám už len ostáva zmieriť sa tým, že tieto dnes už bežné funkcie vo svojom dome nebudete mať (možno si niektoré z nich predsa len dáte bezdrôtovo, avšak nie všetko je možné nimi vyriešiť) alebo sa zamyslíte a rozhodnete zrealizovať elektroinštaláciou našim postupom, aby ste sa pochválili svojej rodine a známym, ako ste si svoj smart home výborne vymysleli. Napokon Vám už len ostáva užívať si pocit spokojnosti z Vášho smart homu.


 Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili SMART HOME svojpomocne! S našim postupom, ktorý pomáha začínajúcim staviteľom, ako aj ostrieľaným stavbárom a v neposlednom rade aj samotným elektrikárom zrealizovať si plnohodnotný káblový SMART HOME úplne bez pomoci drahých integrátorskych firiem. A čo nato vlastne potrebujete?

1.

  
 Základom všetkého je správne roztiahnutie káblového vedenia po dome – to Vám zrealizuje Vami zvolený elektrikár, známy, sused alebo aj naši elektrikári presne podľa nami vypracovaného postupu. Pre daný postup Vám vypracujeme káblový rozpis a pozičný nákres všetkých Vami zvolených smart komponentov.

 2.

 
 Mozgom celej operácie je riadenie TAPHOME. Možno ste pri hľadaní smart elektroinštalácií už na toto riadenie natrafili alebo ste sa s nim teraz stretli prvýkrát. Nezáleží na tom ako dlho budete hladať referencie, študovať odborne články, sledovať možnosti prepojiteľnosti s ostatnými značkami elektroniky vo vašom dome (po dlhom čase a už ako odborník na smarthome) zistíte, že TAPHOME je pre Vás ta najlepšia voľba. Veď ste tu preto, aby ste našli riadenie tak akurát pre Vás a aby dokázalo všetko. Uznávame všetko zatiaľ nevie, ale vie to čo budete potrebovať ovládať vo vašom dome.
 
 Slovenský výrobca riadenia TAPHOME sa rozvíja raketovým tempom a jeho prepojiteľnosť s ostatnými značkami stále rastie, čím poráža konkurenciu vo veľa ohľadoch.

To najdôležitejšie nakoniec!!!

 
 
 3.

 
 Ľubo so svojím tímom firmy ELITT SMART HOME Vám toto riadenie s radosťou nachystá, naprogramuje, odskúša a zabalí do  kompaktného riešenia, ktoré po rozbalení na stavbe iba zapojíte na predpripravené svorky podľa káblového rozpisu ( !!!POZOR!!! práce na vyhradenom elektrickom zariadení môže vykonávať len odborne spôsobilá osoba). Nakoniec už stačí pozapájať predpripravené, naprogramované zbernicové vypínače (keďže na strane riadenia sa jedná o bezpečné napätie tak prvé upozornenie nie je podmienkou ).
 
 
 
Takto od nás získate typizovaný rozvádzač riadenia TAPHOME vyrobený v našej dielni presne podľa Vami zadaných požiadaviek. Rozvádzač samozrejme odskúšame a skontrolujeme. Na Vás je potom už iba rozvádzač namontovať a užívať si vysnívaný smart home.

Výhody ktoré náš systém SMART HOME svojpomocne ponuka?


 • CENOVÁ DOSTUPNOSŤ - takýmto spôsobom sa stáva SMART HOME neobvykle prístupným a zákazník plati iba za to čo naozaj musí.
 
 • BEZPEČNOSŤ – obzvlášť v tejto COVID dobe je stretávanie nežiadúce. Aj nás tato doba prinútila hľadať riešenia, aby sme Vám ako aj našim zamestnancom priniesli bezpečné pracovisko. Preto sa ani nemusíme vidieť a dokážeme Vám zrealizovať SMART HOME na diaľku (nehovoriac o tom že to prináša finančné úspory).
 
 • DODRŽANÉ TERMÍNY - ručíme Vám zato, že termíny dodržíme. Zmluvne potvrdenie začiatku a ukončenia realizácie Vám zaruči výhodu, v ktorej presun montáže z našej strany neprichádza do úvahy.
 
 • OCHRANA KYBERNETICKÝCH ÚTOKOV - súborom ochranných systémov chráni káblová inteligentná elektroinštalácia Váš dom pred prípadným kybernetickým útokom.
 
 • ZÁRUKY -  garantujeme Vám 5 ročnú záruku na odovzdané dielo.


 

Prečo si zvoliť nás?


 Fungovanie našej firmy vzniklo taktiež ako splnený sen, tak ako sa môže splniť aj Váš sen o smart bývaní. Naše dlhoročné skúsenosti v montáži elektroinštalácii sme sa rozhodli inovovať a rozšíriť ich o montáž inteligentných domov. Od začiatku nášho fungovania bolo našim cieľom ponúknuť na trhu výnimočný funkčný smart home riadený slovenským TAPHOME systémom. . 
 
 Možnosť spolupráce s TapHome sme prijali takmer od jej začiatku, čoho príkladom je množstvo zrealizovaných stavieb na Slovensku a v Českej republike.
 
Stovky hodín osobných stretnutí so zákazníkmi a tvorba projektov s rôznymi požiadavkami nás posunuli a stále posúvajú vpred. Na základe týchto stretnutí a vypočutia si každého problému či požiadavky sme prišli s nápadom, vďaka ktorému si smart home môže dovoliť KAŽDÝ.

REFERENCIE

•  realizácie rodinných a apartmánových domov na východnom a strednom Slovensku
 
 • radové výstavby v Prahe a jej okolí
 
  Overte si naše služby a spokojnosť našich zákazníkov s inteligentnou elektroinštaláciou od nás telefonicky. Na požiadanie Vám poskytneme kontakt na klientov, ktorí Vám radi zodpovedajú otázky o kvalite našich služieb.

Čo všetko získate? 
  


 
💡  typizovaný rozvádzač TapHome riadenia
 
💡 naprogramované zbernicové vypínače pre jednoduchšiu montáž
 
💡 vypracovaný postup ako správne vytvoriť káblovú prípravu pre naše riadenie
 
💡 pozičný nákres Vami zvolených smart komponentov
 
💡 jedinečné TapHome riadenie vytvorené podľa Vašich požiadaviek
 
💡 5 ročnú záruku
 
💡 poruchová linka 24/7

  BONUS NA ZÁVER

  GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ !

  Zdá sa Vám táto ponuka riadenia domácnosti výhodná? Tak to ešte nie je všetko! Okrem celého postupu vytvorenia si smart home riadenia od nás získate ešte GARANCIU vrátenia peňazí. Pokiaľ by ste po vyskúšani nášho riadenia neboli spokojný, vrátime Vám peniaze a dokonca k nim pridáme ešte 200€ za stratu Vášho času!

  Chcete vedieť cenu SMART HOME svojpomocne?


  Položky označené * sú povinné

  Získať cenu

  PS: S naším systémom SMART HOME svojpomocne ušetríte tisícky a v niektorých rozsiahlejších projektoch aj desať tisícky eur. Záleží len na vašej šikovnosti veď svojpomoc je vyhľadávaný spôsob ako usporiť na stavbe nového rodinného domu .


   
   

  PPS: Veď chcete predsa usporiť a neznížiť svoje nároky na Vašom komfortnom bývaní? Tak nás kontaktujte a my Vám radi pomôžeme.

  ©2021 ELITT smart home s.r.o.           Ochrana osobných údajov