Pohrávali ste sa niekedy s myšlienkou realizácie svojho SMART domu svojpomocne? Pomôžeme Vám s tým!

Približne 90% ľudí, ktorí budujú rodinný dom uvažujú nad SMART elektroinštaláciou, ale len 10% z nich si ju skutočne dá zrealizovať

Dôvody sú rôzne, ale jedným z najhlavnejších je stále cena! Mnoho článkov uvádza, že inteligentná elektroinštalácia je cenovo dostupná pre každého. Áno je dostupnejšia, ale pri niektorých stavbách dokáže vytvoriť položku, ktorá prevyšuje celkové očakávania.
 
My sme sa rozhodli tento nevyrovnaný pomer zmeniť! AKO?

V súčasnom modernom a stále zrýchľujúcom sa svete je niekedy problém urobiť správne rozhodnutia, ohľadom materiálov a technológií potrebných do Vášho rodinného domu. Nehovoriac o komplikáciách, ktoré teraz s najväčšou pravdepodobnosťou prekonávate.

 • Nedodržané termíny zo strany realizačných firiem,
 • nezodpovedajúca kvalita diela,
 • problémy s dodaním materiálu a služieb,
 • nesplnené Vaše nároky na technológie,
 • či presviedčanie Vás, že niečo nie je možné vykonať alebo aké to je zložité. 

Všetky tieto komplikácievedú k zmenám pri výstavbe a nakoniec k znižovaniu (kedysi vysokých) štandardov. Všetko čím si prechádzate alebo čím ste si museli prejsť pri stavbe Vášho vysnívaného domu už nezmeníme, ale vieme Vám poradiť aby sa Vám to nestalo s elektroinštaláciou!Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili SMART HOME svojpomocne!
 
 
Náš postup, ktorý pomáha začínajúcim staviteľom, ako aj ostrieľaným stavbárom a v neposlednom rade aj samotným elektrikárom zrealizovať si plnohodnotný káblový SMART HOME úplne bez pomoci drahých integrátorskych firiem.
 
Čo nato vlastne potrebujete? 
 1.

 
Základom všetkého je správne roztiahnutie káblového vedenia po dome – to Vám zrealizuje Vami zvolený elektrikár, známy, sused alebo aj naši elektrikári presne podľa nami vypracovaného postupu. Pre daný postup Vám vypracujeme káblový rozpis a pozičný nákres všetkých Vami zvolených smart komponentov.

2.


Mozgom celej operácie je riadenie TAPHOME. Možno ste pri hľadaní smart elektroinštalácií už na toto riadenie natrafili alebo ste sa s nim teraz stretli prvýkrát. Nezáleží na tom ako dlho budete hladať referencie, študovať odborne články, sledovať možnosti prepojiteľnosti s ostatnými značkami elektroniky vo vašom dome (po dlhom čase a už ako odborník na smarthome) zistíte, že TAPHOME je pre Vás ta najlepšia voľba. Veď ste tu preto, aby ste našli riadenie tak akurát pre Vás a aby dokázalo všetko. Uznávame všetko zatiaľ nevie, ale vie to čo budete potrebovať ovládať vo vašom dome.
 
 
Slovenský výrobca riadenia TAPHOME sa rozvíja raketovým tempom a jeho prepojiteľnosť s ostatnými značkami stále rastie, čím poráža konkurenciu vo veľa ohľadoch.
 
 

To najdôležitejšie nakoniec!!!

2.


Ľubo so svojím tímom firmy ELITT SMART HOME Vám toto riadenie s radosťou nachystá, naprogramuje, odskúša a zabalí do kompaktného riešenia, ktoré po rozbalení na stavbe iba zapojíte na predpripravené svorky podľa káblového rozpisu ( !!!POZOR!!! práce na vyhradenom elektrickom zariadení môže vykonávať len odborne spôsobilá osoba).
 
Nakoniec už stačí pozapájať predpripravené, naprogramované zbernicové vypínače (keďže na strane riadenia sa jedná o bezpečné napätie tak prvé upozornenie nie je podmienkou ).


 
Takto od nás získate typizovaný rozvádzač riadenia TAPHOME vyrobený v našej dielni presne podľa Vami zadaných požiadaviek. Rozvádzač samozrejme odskúšame a skontrolujeme. Na Vás je potom už iba rozvádzač namontovať a užívať si vysnívaný smart home.

Výhody, ktoré náš systém SMART HOME svojpomocne ponúka?

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ

Takýmto spôsobom sa stáva káblový SMART HOME neobvykle prístupným a zákazník platí iba zato čo skutočné musí.

DODRŽANÉ TERMÍNY

Ručíme Vám zato, že termíny dodržíme. Zmluvné potvrdenie začiatku a konca realizácie.

ZÁRUKY

Garantujeme Vám až 5 ročnú zárukú na odovzdané dielo.

OCHRANA KYBERNETICKÝCH ÚTOKOV

Súborom ochranných systémov chráni káblová inteligentná elektroinštalácia Váš dom pred prípadným kybernetickým útokom.

REFERENCIE

"...ďakujem spokojnosť pretrváva. Určite by som si vás vybral aj nabudúce. 🙂"
 
 
 
 
 
 

"...eště by som sa vám chcel veľmi pekne poďakovať za váš včerajší čas , veľmi  nám toto stretnutie pomohlo a vyjasnilo veci, respektíve rozhodovanie, bolo to úžasné a robíte výbornú prácu. Už se těšíme na spoluprácu"

" Takto si predstavujem funkčný a profesionálný tým ktorý vedia co robia. 100% spokojnosť vrelo odporúčam."
 
 
 
 
 

"Maximálna ochota a odbornosť chlapcov z ELITT-u. Budovať este raz určite si ich vyberiem znovu."

Čo všetko získate?
 

 • Typizovaný rozvádzač TapHome riadenia
 • Naprogramované zbernicové vypínače pre jednoduchšiu montáž.
 • Vypracovaný postup ako správne vytvoriť káblovú prípravu pre naše riadenie.
 • Pozičný nákres Vami zvolených smart komponentov.
 • Jedinečné TapHome riadenie vytvorené podľa Vašich požiadaviek.
 • 5 ročnú záruku.
 • Poruchová služba 24/7

Čo Vás čaká po vyplnení formulára?

1. NAPÍŠTE NÁM

Napíšte nám čo všetko chcete vo svojom dome riadiť

2. NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA

Pokiaľ sa Vám SMART HOME riadenie zapáči, vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Položky označené * jsou povinné

© 2022 ELITT smart home s. r. o.. Všetky práva vyhradené.